single

Uprawa marihuany - czy jest możliwa?

Legalizacja marihuany jest już legalna w bardzo wielu krajach, takich jak Urugwaj oraz w niektórych stanach Ameryki. Niektórzy mogą uprawiać własną medyczną czy też rekreacyjną marihuanę, unikając nielegalnych metod. Jak sadzić marihuanę? Niektórym wydaje się to ciężkie i pracochłonne. Wystarczy kilkanaście minut dziennie, wolny kąt w mieszkaniu lub ogród, tak aby każdy mógł prowadzić własną hodowlę w domu. W Polsce jednak nie jest to możliwe. Jeśli jednak mamy zamiar wyemigrować do miejsc, gdzie jest to legalne, to możemy hodować marihuanę w szklarni.

Własna marihuana w niektórych krajach

Wiele osób myśli o uprawie swoich własnych konopi, jednak uprawa w wielu krajach jest zabroniona prawnie. Oznacza to, że nieważne na jaką skalę hodujemy - będzie to oceniane w jeden sposób. Chyba, że wyjedziemy do krajów, gdzie jest to legalne. Wtedy moglibyśmy hodować konopie przy użyciu szklarni.

Marihuana w szklarni

Konopie nie są ozdobami. Uprawa marihuany to nie tylko postawienie jej w doniczce i nadzieja, że wzrośnie. Nie możemy jej umieścić w oknie, aby zażyła trochę Słońca. Chociaż jest prosta w uprawie, wymaga dokładnej pielęgnacji, aby efekt był jak najdoskonalszy. Najlepszą rzeczą, jaką można zrobić, jest posiadanie szklarni w domu. I nie potrzebujemy do tego specjalnego pomieszczenia, ale małą szklarnię, która możemy umieścić w każdym rogu.

plantacja marihuany

Ważne jest, aby podczas zakładania małej szklarni odpowiednio dobrać miejsce do instalacji. Uprawa tej rośliny trwa kilka miesięcy. Nie można zmieniać struktury miejsca, a jeśli mamy możliwość zostawić ją w stałej lokalizacji, to tym lepiej. Należy też pamiętać, żeby włączyć światła, do których konieczne będą gniazda elektryczne. Oprócz miejsca, które jest łatwo dostępne i praktyczne, musimy mieć też na uwadze, aby można było z niego obserwować i na bieżąco analizować wzrost konopi oraz mieć ułatwiony dostęp do jej podlewania.Należy podkreślić, że szklarnię musimy dostosować do przestrzeni, którą mamy do dyspozycji, aby prowadzić plantację.

Szklarnia - czym jest?

Czym są właściwie szklarnie? Widzieliśmy je z pewnością na farmach, innych obszarach wiejskich i w ogrodach. Jest to ogólnie mówiąc duża, przezroczysta "szopka", w której rosną rośliny. Pomieszczenie charakteryzuje się jasnością, filtrami do wymiany powietrza, urządzeniami do utrzymywania roślin, które są tam hodowane.

Szklarnia marihuany stosuje tę samą zasadę, której trzymają się ogrodnicy i rolnicy. Zaletą jej posiadania jest to, że zapewnia ona większą kontrolę podczas sadzenia. Dzięki temu można kontrolować światło, wilgotność, a także temperaturę, które są konieczne do uzyskania plonu, który przetrwa każdą porę roku. W przeciwieństwie do roślin na zewnątrz, gdzie roślina jest na łasce Matki Natury i pogody charakterystycznej dla danego sezonu.

Jeśli zechce legalnie prowadzić swoją hodowlę, nie pozostaje mu nic innego jak wyemigrować do Urugwaju.

Więcej przydatnych informacji o legalnej hodowli marihuany przeczytasz na: ganjafarmer.com.pl