single

Kinkiety nowoczesne w jakich cenach można je kupić?

Kinkiet jest typem lampy, który sprawdza się jako źródło światła już od XVIII wieku. Od swojej pierwotnej formy – lampy oliwnej, kinkiet przechodził wiele metamorfoz, unowocześniał się, nie tracąc przy tym swej funkcjonalności. Do dziś kinkiet pozostaje niezwykle popularnym elementem wystroju wnętrz. Obecnie mamy do wyboru kinkiety klasyczny, czyli naścienne lampy z abażurem o dość prostym designie, oraz kinkiety nowoczesne. Te drugie mogą mieć najróżniejsze formy i dość szeroki wachlarz cen. Przyjrzyjmy się zatem kinkietom za nieduże i trochę większe pieniądze.

Kinkiety nowoczesne do 100 zł

Dla wszystkich, którzy chcą urządzić mieszkanie nowocześnie ale nie posiadają zbyt dużym budżetem mamy doskonałą wiadomość! Otóż z łatwością znajdziemy nowoczesne kinkiety do 100 złotych, ale też za mniej niż połowę tej kwoty. Chociażby kinkiet o metalowej, prostej oprawie ale z żarówką w styl retro za 41 złotych! Za kilka złotych więcej, bo za 55, kupimy czarny kinkiet przypominający ramkę, w której u dołu kręcona jest żarówka. Kształt owej „ramki” też jest różny w zależności od modelu. Możemy wybrać dowolnie – koło, kwadrat czy nawet romb. Doskonale będzie pasować do czarnych mebli i innych elementów wnętrza utrzymanych w tym kolorze. Dla gustujących w złocie znajdzie się kinkiet czarny z elementami rdzawymi i złotymi, przypominający nieco klimaty steam punkowe. Tą przyciągającą uwagę lampę dostaniemy za raptem 89 złotych. W podobnej cenie znajdziemy też liczne kinkiety nowoczesne o prostszym designie z wykorzystaniem współczesnych form, bardziej uniwersalne. Jeśli za niską cenę chcemy znaleźć kinkiety do pokoju dziecięcego, również nam się to uda, ponieważ dostępne są kinkiety z abażurami ozdobionymi w dziecinne wzroki. Oczywiście znajdziemy tanie kinkiety nie tylko na jedną żarówkę ale też na dwie. Jak widać nawet przy dość ograniczonym budżecie można dobrać kinkiety nowoczesne, które dodadzą stylu wnętrzu.

Kinkiety nowoczesne za 300 zł

Wybór tanich kinkietów jest spory, lecz tych za 300 złotych (i w okolicach tej kwoty) też robi wrażenie. Jeśli możemy na oświetlenie poświęcić nieco więcej pieniędzy to dobierzemy kinkiety naprawdę nowocześnie wyglądające, wręcz futurystycznie. Znajdziemy w okolicach tej ceny nowoczesne kinkiety metaliczne lub białe, pionowe, oświetlające od góry i z dołu. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj https://lampy-kinkiety-oswietlenie.dom.pl/. Smukłe ale duże ledowe kinkiety czarne lub białe. Metalowe dwu lampowe kinkiety, które odbijają się w tarczy do przymocowania na ścianie, dają złudzenie czterech żarówek. W okolicach 300 złotych przeważa raczej nowoczesny design, jednak za 349 złotych nabędziemy kinkiet stylizowany na lampę zamkniętą pod dużym kloszem w stylu retro.

Kinkiety nowoczesne do 1000 zł

Kinkietów za 1000 złotych nie znajdziemy wiele, jednak droższe modele są jak najbardziej dostępne. Powiedzmy, że w „widełkach” 500 - 1000 złotych znajdują się kinkiety nowoczesne, które robią wrażenie swoim designem ale ich rola użytkowa nie ogranicza się jedynie do oświetlania pomieszczenia. Za większe pieniądze możemy nabyć nie tyle sam kinkiet tylko mini mebel. Za niewiele mniej niż 500 złotych kupimy czarny lub biały kinkiet z dużą retro żarówką pod którą znajduje się zamykana szafeczka z haczykami na klucze. Za 535 złotych nabędziemy czarny kinkiet z małą półeczką, z której zwisa wieszak przypominający wieszak na ubrania. Pod retro żarówką widnieją jeszcze dwa małe haczykowate wieszaki. Możemy więc wieszać w jednym miejscu odzież wierzchnią i położyć klucze na półce lub inne drobiazgi z kieszeni. Za ponad 800 złotych znajdziemy nowoczesny kinkiet z długi ramieniem lampy, która stoi jakby na małej szafeczce, w której zainstalowane są dwie szufladki. Przestrzeń między nimi stanowi półkę. Oczywiście nie wszystkie nowoczesne kinkiety, na które trzeba wydać więcej pieniędzy pełnią jednocześnie rolę mebli. Jeśli zależy nam na samym oświetlaniu pomieszczenia, znajdziemy nowoczesne kinkiety o wymyślnych, futurystycznych kształtach, stanowiącymi ozdobę. Ciekawie wyglądają nowoczesne kinkiety stylizowane na żyrandole, gdzie zamiast świeczki tkwią żarówki. Za ponad 1000 złotych nabędziemy futurystyczny kinkiet srebrny przypominający latający spodek.

Artykuł sponsorowany