single

Najlepsze seriale o superbohaterach na Netflix

Jesteś fanem komiksów lub filmów z superbohaterami? Mamy coś dla Ciebie! Poniżej znajdziesz kilka propozycji seriali z superbohaterami w roli głównej.

Naszą pierwszą propozycją jest “Daredevil”. Fabuła skupia się na niewidomym prawniku, który pod osłoną nocy robi porządki na ulicach. Na Netflix dostępne są jedynie trzy sezony serialu. Nie zostanie on kontynuowany.

Kolejną propozycją jest serial “The Punisher”. Serial stał się międzynarodowym hitem. Głównym bohaterem jest Frank Castle, którego spotkała straszna tragedia. Stracił swoich bliskich. Po tym traumatycznym zdarzeniu postanowił samodzielnie zająć się przestępcami. Jest to serial bardzo brutalny, na ekranie widzimy wiele litrów rozlewającej się krwi. Więcej o tym serialu przeczytasz tutaj: https://kino.pinbook.pl/akcja/punisher-online

“Titans” jest serialem na podstawie komiksów wydawnictwa DC Comics. Głównym bohaterem serialu jest Dick Grayson AKA Robin. Jego historia rozpoczyna się, gdy opuszcza Batmana. Dodatkowo w serialu możemy oglądać także Raven, Beast Boy, Starfire, Donna Troy, Hawk, Dawn oraz Jason Todd.

Najciekawsze seriale na podstawie komiksów dostępne na Netflix

Czas na kobietę w roli głównej. Serial “Jessica Jones” to kolejny owoc współpracy Netflixa z Marvel Television. Tytułowa bohaterka jest prywatnym detektywem. Posiada ona nadludzkie siły. Jessica Jones próbuje poradzić sobie z demonami z przeszłości.

Kolejnym serialem na podstawie komiksów jest “The Flash”. Jest to opowieść o najszybszym człowieku świata. Jest nim Barry Allen, który w wyniku wypadku zyskał nadludzką szybkość. Swoją moc wykorzystuje do walki z innymi meta ludźmi o złych zamiarach.

Kolejny serial mocno nawiązuje do filmów o Batmanie. Akcja serialu rozgrywa się w tytułowym mieście Gotham, w czasie gdy przyszły Batman jest jeszcze nastolatkiem. Głównym bohaterem serialu “Gotham” jest młody detektyw Gordon, który w późniejszych czasach będzie jednym z największych sojuszników Batmana.

Głównym bohaterem serialu “Arrow” jest Oliver Queen. Po kilku latach nieobecności, wraca do miasta Star City. Wszyscy myśleli, że nie żyje, a on wraca ze zdwojoną siłą. Postanawia doprowadzić przed oblicze sprawiedliwości przestępców, którzy przyczynili się do śmierci jego ojca.

Ostatnią propozycją seriali na podstawie komiksów jest “Iron Fist”. Głównym bohaterem serialu jest Danny Rand. Mężczyzna jest dziedzicem fortuny, który po wielu latach nieobecności wraca do Nowego Jorku. Wiele osób wierzyło, że zginął, on jednak ukrywał się w tajemniczym mieście, gdzie uczył się sztuk walki od mnichów.