single

Sasiedzki.pl najlepszym agregatorem ogłoszeń w Internecie

 

W Internecie znajdziemy mnóstwo stron z ogłoszeniami, które pomogą nam znaleźć nowe mieszkanie lub inną nieruchomość. Jedną z nich jest Sasiedzki.pl. Dlaczego strona ta jest lepsza od innych? Czym się wyróżnia na tle pozostałych podobnych serwisów?

Sasiedzki.pl nie jest zwykłą stroną z ogłoszeniami, jakich wiele w internecie. W rzeczywistości jest to agregat ogłoszeń, co oznacza, że właściciele nieruchomości mogą się ogłaszać na niej bezpośrednio, ale też i pośrednio. W jaki sposób? Witryna agreguje ogłoszenia, przeszukując automatycznie setki innych stron i umieszczając znalezione oferty u siebie. Jaki jest tego plus?

Wszystkie oferty są w jednym miejscu!

Nie ma potrzeby przeglądania setek różnych stron i przebijania się przez mnóstwo nieciekawych lokali. Wystarczy tylko odwiedzić Sasiedzki.pl, by naszym oczom ukazały się wszystkie zebrane z innych stron oferty. Znajdziemy tu zarówno ogólnopolskie ogłoszenia, jak i te lokalne. Przeglądanie kilku różnych portali zajmuje sporo czasu, zwłaszcza że duża część ofert się powtarza. W tym przypadku, na Sasiedzki.pl, mamy do czynienia z zebranymi i przefiltrowanymi ogłoszeniami, co oznacza, że nie będziemy oglądać kilkukrotnie tego samego. 

Oferty na Sasiedzki.pl można sortować według swoich kryteriów. Interesuje nas jak najtańsze mieszkanie? Dwa kliknięcia i gotowe? Chcemy mieć trzy pokoje? Nie ma problemu. Wybrać można także pożądaną powierzchnię i lokalizację. Serwis sam znajdzie oferty, które spełniają nasze wymagania. 

Łatwość szukania

Przyjrzyjmy się nieco bliżej możliwościom wyszukiwarki na Sasiedzki.pl. Mamy do wyboru czy szukamy mieszkania, domu, działki itp. Możemy też sprecyzować czy interesuje nas kupno, czy też chcemy tylko wynająć lokal na dany okres. Poszukiwanie możemy też zawęzić do danego obszaru, miasta, powiatu. 


Przykład reprezentatywny: 

W polu miejscowość wybierz lokalizację, dla której chcesz otrzymać zbiór wszystkich ogłoszeń, np. Gostynin, mazowieckie

W kolejnym polu wybierz rodzaj nieruchomości, np. mieszkania

Ostatnim krokiem jest wybór rodzaju ogłoszenia - wynajem lub sprzedaż. W tym przykładzie wybierzemy sprzedaż.

Po kliknięciu przycisku "Szukaj" otrzymamy zbiór wszystkich mieszkań na sprzedaż w Gostyninie.


Po wyszukaniu mamy dostęp do kolejnych funkcji. Opcja sortowania pozwala nam poukładać wyniki według ceny, daty dodania ogłoszenia itp. Co tylko potrzebujemy.

Nowa funkcja - historia ceny

Historia ceny to najnowsza funkcja dostępna w serwisie Sasiedzki.pl. Przy każdym ogłoszeniu znajduje się wykres, który pokazuje, czy w ostatnim czasie zmieniła się cena lokalu. Dokładna historia cen może wiele powiedzieć o tym, ile tak naprawdę wynosi wartość domu. Spadki cen mogą oznaczać, że mieszkanie jest przeszacowane i od dłuższego czasu nikt go nie chce. Może też się okazać, że właściciele potrzebują pieniędzy i dlatego zdecydowali się nieco zejść z ceny, by sprzedać je szybciej. 

Wzrost ceny może natomiast oznaczać to, że właściciel pomylił się co do rzeczywistej wartości mieszkania i dopiero po wystawieniu ogłoszenia zrozumiał, że popełnił błąd. Może też okazać się, że jest to typowa zagrywka pod negocjacje. W rzeczywistości właściciel sprzeda lokal po pieniądzach, które chciał otrzymać, a klient ucieszy się ze zniżki.

Sasiedzki.pl to znakomity serwis, który pozwoli w prosty sposób znaleźć mieszkanie w dowolnej cenie i lokalizacji. Obsługa portalu jest prosta i intuicyjna, a oferty przedstawione są w czytelny i przejrzysty sposób, bez żadnych kruczków zapisanych małymi literkami.